Loading...

Hakkımızda

PROTECTION TECHNOLOGY

Biz Kimiz?

Farklı mühendislik projelerini hayata geçirebilmek amacıyla müşteri odaklılık kalite ve sürdürülebilirlik ilkeleri öncülüğünde 2007 yılında kurumsal kimliğini firmamız "Özbayrak ve Dizkorsiz" tescilli markları ile faaliyetini sürdürmektedir.

Alanında tecrübeli ve eğitimli teknik kadrosu ile firmamız kurulduğu günden bugüne CNC Tezgah Kızak Koruma Sistemleri konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli ve tüm aşamalarında yer alarak tamamladığı projeler ile sektörüne öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Müşeterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürün ve en ekonomik fiyatları sunuyoruz. Bugün Türkiye başta olmak üzere birçok ülkeye satış yapmamızın en büyük etkeni kalitemiz ve hizmet anlayışımızdır. Ürünlerimizi hazırlarken ileri teknoloji ve yılların vermiş olduğu tecrübemizle en iyi sanuşları elde etmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hareket ederek kaliteli ürünler sunmaktayız.
Küresel pazarda daha fazla söz sahibi olmak bununla birlikte kalitemizi dünyaya tanıtmak. Dünyada faaliyet gösteren tüm takım tezgaharı koruma körükleri üretimi yapan firmalar ile rekabete açık bir sistemler geliştirerek, ülke makine yedek parça üretimi sektöründe lider marka olarak dünya makine koruma körükleri üretimi yapan markalar içerisinde yer almaktır.